_Header_720x180_turk-sacOnarımı

İnce Saçınıza Güç Verin

İnce saç veya saç kaybı – ince telli saçlar hacimsiz ve dirençsizdir. Doğru stratejilerle her iki problemin de üstesinden gelebilirsiniz. İnce saçları gerçekten güçlendiren saç bakım tüyolarıyla size destek veriyoruz. Saç kaybı varsa dermatoloğa görünme zamanının gelip gelmediğine karar vermenize yardımcı oluyoruz.

 • Hacimlendirme

  Saçınıza daha fazla hacim

  Hemen herkes daha fazla saçı olsun ister. Ancak biraz uzmanlıkla çok ince düz saçlı insanlar bile muhteşem saç stilleri yaratabilir. Daha dolgun saçlarınız olmasını istiyorsanız bu kesin kurala uymalısınız: Daha az (ürün) daha iyidir!

  Saçınıza daha fazla hacim – Bir inşa projesi
 • İnce veya İnce Telli Saç

  İnce veya İnce Telli Saçınız için Biraz Daha Çaba Gösterin

  Yeni şekillendirilmiş saçlarınız canlılıktan ve şekilden yoksun bir şekilde evden ayrılmak zorunda kalıyorsanız sizin için şekillendirme ve fönleme tüyolarımız var! Şekillendirme ve fönleme tüyolarımızla ince veya ince telli saçlarınız hareketli ve canlı görünecek.

  İnce telli saçlar için şekillendirme tüyoları
 • Saç Kaybı

  Saç Kaybına karşı Çözümler

  Saç kaybı, özellikle saçları dökülen sizseniz ciddi bir problemdir. Şimdi burada yarın yok. Saçların seyrelmesi gülünecek bir şey değildir. Saç kaybının farklı nedenleri olabilir ve şanslısınız ki bu konuda yapılacak bir şeyler var.

  Saç Kaybı size panikletmesin!