_Header_720x180_turk-sacOnarımı

Yıpranmış Saçınızı Dinlendirin

Fön makinesinin, şekillendirme aletlerinin verdiği ısı ve çevresel şartlar saç problemlerine yol açabilir. Yıpranmış saçlar kuru, kırılgan ve nazik olur ve uçları kırılmaya eğilimlidir. Kırık saç uçlarına karşı profesyonel bakımlardan evinizde uygulayabileceğiniz yıpranmış saçlar için özel kürlere kadar yıpranmış saçlara uygun en iyi tüyoları biraraya getirdik. 

 • Yıpranmış Saç

  Yıpranmış Saçlara Canlılıkları Nasıl Geri Kazandırılır

  Mat görünümlü, kırık uçlu, kuru saçların acil olarak daha fazla bakıma ya da farklı bir bakım türüne ihtiyacı vardır. Fakat endişelenmeniz için hiçbir sebep yok. Saç bakımı ve şekillendirme tavsiyelerimizle saçlarınız kısa süre içinde doğal güzelliklerine geri kavuşacak.

  Saçınıza Nefes Aldırın!
 • Kırık Saç Uçları

  Kırık saç uçları lütfen kaybolun!

  Kırık saç uçları kesinlikle rahatsız edici bir problemdir. Kırık kuru saç uçları saçlarınızın kabarık görünmesine neden olur. Bu sıkıntıya bir çözüm bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz ve neden kırık uçları kestirmekten başka bir çare olmayabileceğini ve kırık saç uçlarına karşı uygun bakımın ne olacağını sizlere anlatıyoruz.

  Kırık Saç Uçları: Kırık Saç Uçlarından Kaçının!
 • Saman gibi saçlar

  Saman gibi saçların onarımı

  Saman gibi kırılgan saçların doğru ve özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Sorunun kökenine inip ne tür bakımın iyi geldiğini anlatıyoruz.

  Saman gibi saçlar için bakım
 • Kuru saçlar

  Kuru Saç– Çaresi var mı?

  Birçok sebebi olabilir! Saç derisi kuru veya doğru olmayan bakım uygulanmış veya şekillendirme alışkanlıkları kötü olabilir. Ne yapmalıyız? Kuru saça iyi gelecek 10 tavsiyemizi okuyunuz.

  Kuru saça iyi gelecek 10 tavsiye