Kuaförler İçin
_Header_720x180_turk_sacRengi

Kahverengi Saç: Çikolata ve Nugat

Starların çoğu sahte sarışınlıktan çok gerçek kumral hallerini gösteriyorlar. Boşuna değil, kahverengi saç hoştur. Kahverengi saç için yeni boya trendlerini açıklıyoruz ve kahverengi saçınıza ne tip bir bakımın bol bol pırıltı vereceğini anlatıyoruz. Boya danışmanımız size en uygun olan saç tonunu bulmanızı garantiliyor.

 • Kahverengi saçlılar için makyaj

  Kahverengi Saçlılar İçin Mükemmel Makyaj

  Kahverengi oldukça canlı bir saç rengidir fakat doğru makyajı kahverengi saçınıza nasıl uyduracağınızı biliyor musunuz? Koyu renkler doğru seçim mi yoksa abartısız makyajı mı tercih etmeli? Kumralların güzelliklerini ve ihtişamlarını nasıl ikiye katlayacaklarını gösteriyoruz.

  Okumaya devam edin!
 • Kahverengi Saçlarınızı Boyamak

  Kahverengi Saçlarınızı Boyamak

  Birçok kişi kahverengi saç rengini savunabilir. Fakat hangi yöntem saçınız için doğru olan yöntem, renklendirici durulama mı, yoğun renklendirme mi yoksa boya uygulama mı?

  Kahverengi Saçlarınızı Boyamak
 • Kahverengi Saç

  Kahverengi Saç – İşte Doğallık!

  Kısa süre önce Cameron Diaz saçlarını kahverengiye boyadı ve kahverengi saçın herkese göre olmadığını gösterdi. Fakat, saçlarınız koyu sarıysa veya doğal saç renginiz kahverengiye yakınsa yeni tonlar ve renkler size göre olabilir..

  Yeni Kahverengi Saç Trendleri
 • Kahverengi Saç Bakımı

  Kahverengi Saçlar – Eskisi Gibi Değil!

  Kahverengi saç ister doğal ister yapay olsun, özel bakım kahverengi saçı daha da güzel yapar ve büyüleyici bir parlaklık verir. Kahverengi saçın bakımını yapmak ve daha çok parlaklık ve hepsinden önemlisi daha yoğun renk etkileri vermek için çok çaba harcamak gerekmez. Aşağıda size ne yapmanız gerektiğini göstereceğiz.

  Kahverengi Boyalı Saç Bakımı
 • Saçı kahverengiye boyamak

  Saçlarınızı kahverengiye boyamak ister misiniz?

  Penélope Cruz onunla ışıldıyor, Wynona Ryder da onunla parıldıyor ve Anne Hathaway onunla tanınıyor, işte karşınızda kahverengi saçlar. Kahverengi saçlar yetişkin zarafetini, stil farkındalığını ve olgunluğunu temsil ediyor. Vereceğimiz on adet püf noktası ile saçlarınızı kahverengiye mükemmel bir şekilde boyayacak ve müthiş bir etki yaratacaksınız.

  Kurallar burada!